VinDel on Tour na Rogli

Pot med krošnjami / Rogla
05. jul. 2026 / 10:00
Vrhunska vina in kulinarične dobrote se bodo že šesto leto zapored predstavljale na edinstvenem prizorišču na Rogli. Salon VinDel on Tour bo v nedeljo, 5. julija 2026, ter soboto, 15. avgusta 2026, na Poti med krošnjami Pohorje omogočil nepozabno izkušnjo – sprehod s kozarcem vrhunskega vina v roki in preizkušanje avtentičnih delikates visoko nad tlemi. on-tour-2026-1036x675

V idiličnem okolju med drevesnimi krošnjami boste lahko degustirali vrhunska slovenska vina, ki jih bodo predstavljali vinarji priznanih vinskih kleti iz različnih slovenskih vinorodnih okolišev. Ob vsakem vinu pa bodo ponujene tudi domače kulinarične specialitete, ki bodo razvajale vaše brbončice in dopolnile vinsko izkušnjo. Sprehodite se po poti, okušajte vrhunske slovenske okuse in poklepetajte z vinarji, ki vam bodo z veseljem predstavili zgodbo, tradicijo in značilnosti svojih vin.

???? Degustacija priznanih slovenskih vin ???? Domače kulinarične dobrote ???? Neposreden stik z vinarji ???? Doživetje med krošnjami ???? Sproščeno vzdušje v naravi Pridružite se nam na edinstvenem kulinaričnem popotovanju in okusite Slovenijo – kozarec za kozarcem, grižljaj za grižljajem!