Poletnice: IMSET

Stari trg / Slovenske Konjice
20. avg. 2022 / 21:00

Vabljeni na brezplačni večerni koncert, na Stari trg v Slovenske Konjice.

IMSET so eni izmed najbolj obetavnih rockerjev v Sloveniji, vse bolj pa zanimivi tudi v tujini. Gre za band, ki so jih v letu 2021 poslušali člani skupin Coldplay in Linkin Park (ISC komisija), saj so se v letu 2021 med 26.000 izvajalci z vsega sveta uvrstili v finale (med manj kot 1 % vseh prijavljenih) največjega mednarodnega tekmovanja na svetu ISC (International Songwriting Competition), in sicer z obema takirat še neizdanima skladbama, Lost Inside in All The Same. Pesem All The Same je osvojila 9. mesto v Rock Category, pesem Lost Inside pa je osvojila 6. mesto v Lirics Category.

Da se spogledujejo s tujino, ni nobena skrivnost. IMSET so namreč do sedaj že sodelovali s producentoma in newyorškega studia Sterling, Tedom Jensenom (Green Day, Linkin Park ...) in Chrisom Gehringerjem (21 Pilots, Dua Lipa, Lana Del Rey ...). Z novim singlom All The Same pa so tokrat združili moči s producentom Chrisom Athensom (AC/DC, Blink 182, Rita Ora ...) in slovenskim producentom Matejem Pečavarjem (The Cosmosonic Studios).